UMELECKÁ FOTOGRAFIA A AKT

Umelecká fotografia a akt

Umelecká fotografia a umelecký akt

Čo je umelecká fotografia

V dnešnej dobe sa prívlastok “umelecký” pridáva takmer ku všetkému. Pre mňa však existuje jednoduchá definícia umeleckej fotografie – je to dielo, ktoré vás zaujme natoľko, že si ho zavesíte na stenu svojho bytu, kancelárie, firmy, reštaurácie …

Kompletnú ponuku mojich umeleckých fotografií nájdete na art.lumatex.sk

Ako prebieha fotenie umeleckej fotografie a umeleckého aktu

Fotografovanie umeleckej fotografie a umeleckého aktu ( fotografovanie aktu klasického nájdete v kategórii “Glamour, boudior a akt”) si vyžaduje čas a prípravu. Nie je možné jednoducho prísť, nastaviť svetlá, cvaknúť spúšťou a hotovo. Umelecká fotografia potrebuje mať nápad a myšlienku, so zámerom osloviť a zaujať diváka.

Aká je cena za fotografovanie umeleckej fotografie a umeleckého aktu

Máte na výber z troch možností:

  1. Zadarmo – áno, čítate správne. Toto je najčastejšia možnosť pri fotografovaní umeleckej fotografie a umeleckého aktu. Stanete sa tak súčasťou mojej tvorby a zároveň budete mať doma umelecké fotografie. Jediná podmienka je váš súhlas s použitím vzniknutých fotografií. Ak vás táto možnosť zaujala, tak mi napíšte.
  2. Individuálne fotenie – toto je možnosť ak chcete svoju vlastnú umeleckú fotografiu. Je možné realizovať vašu predstavu, alebo vytvoriť spoločnú predstavu konečného výsledku. Fotografie dostávate v digitálnej forme. Cena je od 10 € za 1 fotografiu a závisí od náročnosti prípravy.
  3. Na mieru – je možnosť nafotografovať umeleckú fotografiu, alebo akt podľa vašich požiadaviek presne na mieru. Fotografiu dostávate ako hotové dielo na zavesenie na stenu (materiál a rozmery podľa vášho výberu). Cena je individuálna podľa požiadaviek.

Fotogaléria – umelecká fotografia a umelecký akt

Všetky moje umelecké fotografie nájdete na art.lumatex.sk