REKLAMNÁ A ILUSTRAČNÁ FOTOGRAFIA

Reklamná a ilustračná fotografia

Fotografovanie a predaj reklamnej a ilustračnej fotografie

Čo je reklamná a ilustračná fotografia

Reklamná a ilustračná fotografia je akákoľvek fotografia, ktorá sa používa na propagačné, alebo ilustračné účely. To znamená, že ak čokoľvek propagujete, vyrábate leták, pozvánku, brožúru, vytvárate si webové stránky, alebo píšete na blog, do novín, robíte si vizitku, obal na výrobok … všade je vhodné použiť reklamnú, alebo ilustračnú fotografiu, alebo grafiku, aby ste svoj príspevok zvýraznili, urobili atraktívnejším a pre čitateľa, či zákazníka zaujímavejším.

Ako prebieha fotenie reklamnej a ilustračnej fotografie

V prípade reklamnej a ilustračnej fotografie máte na výber z dvoch možností:

1. Hotová fotografia – môžete si vybrať pre svoje použitie hotovú fotografiu, alebo grafiku, ktoré nájdete na mojej stránke: FOTOBANKA – Online eshop s fotografiami a grafikou pre komerčné použitie, kde máte na výber z viac ako 1000 fotografií a portfólio sa neustále rozširuje.

2. Nafotenie fotografie – v prípade, keď potrebujete konkrétnu fotografiu s konkrétnymi parametrami, fotografiu podľa vašich požiadaviek vám nafotografujem v rámci dostupných možností.

Aká je cena za fotografovanie reklamnej a ilustračnej fotografie

Cena za fotografovanie reklamnej a ilustračnej fotografie je individuálna a závisí od vynaložených nákladov a času a v neposlednej miere od účelu použitia fotografie. Pre konkrétne informácie o cene ma kontaktujte.

Predaj reklamnej a ilustračnej fotografie

Ak potrebujete hotovú  reklamnú a ilustračnú fotografiu, môžete využiť možnosť nákupu fotografií z mojej tvorby, ktoré nájdete na stránke:

FOTOBANKA – Online eshop s fotografiami a grafikou pre komerčné použitie

Fotogaléria – reklamná a ilustračná fotografia