FOTOGRAFOVANIE DETÍ, PORTRÉTU A RODINNÉ FOTENIE

Fotografovanie detí, tehuliek, portrétu, rodinné

Fotografovanie detí, portrétu, rodinné fotenie, fotenie tehuliek …

Ako prebieha fotenie detí, portrétu, rodinné fotenie, fotenie tehuliek …

Fotografovanie detí, portrétu, rodinné fotenie, fotenie tehuliek je od glamour fotenia rozdielne hlavne v dvoch veciach. Po prvé je rozdiel vo svietení, nakoľko sa pri ňom používa klasické ateliérové rozmiestnenie svetiel, kde je zámerom maximálne eliminovať tiene. Druhý rozdiel je v úprave fotografií, kde sa používa iba základné retušovanie.

Zámerom je vytvoriť pamiatku, ktorá by mala byť čo najrealistickejšia. Preto je mojou snahou docieliť, aby ste sa pri fotografovaní maximálne uvoľnili a boli ste prirodzení.

Fotografovanie je možné realizovať v ateliéri, alebo v exteriéri, to už záleží na vzájomnej dohode.

Ako sa pripraviť na fotenie detí, portrétu, rodinné fotenie, fotenie tehuliek …

Na fotenie detí, portrétu, rodinné fotenie, fotenie tehuliek si rovnako ako na glamour fotenie určite pripravte rôzne oblečenie. Je na škodu, ak nevyužijete možnosť prezliecť sa aspoň do jedného rozdielneho oblečenia. Odporúčam výber jedného sviatočného oblečenia a jedného oblečenia, v ktorom sa cítite najlepšie, niečo, čo nosíte pravidelne a vyjadruje to váš každodenný štýl.

Ak máte záujem o fotenie detí, je dobré si dohodnúť termín na taký čas, kedy sú deti oddýchnuté. Určite nezabudnite hlavne u starších detí vyvolať o fotenie záujem napríklad tým, že im ukážete svoje fotky z detstva, aby chceli mať tiež rovnakú pamiatku.

Najdôležitejšia časť prípravy spočíva vo vašej pohode. Snažte sa prísť na fotenie uvoľnení a v maximálnej pohodičke. Najlepšie je, ak spojíte fotenie s relaxom. Choďte pred fotením na kávu, urobte si výlet, alebo čokoľvek, čím sa odreagujete.

Aká je cena za fotografovanie detí, portrétu, rodinné fotenie, fotenie tehuliek …

Cena za fotografovanie detí, portrétu, rodinné fotenie, fotenie tehuliek … je 3 € za 1 fotografiu.  Minimálny počet je 10 odobratých fotografií. Fotografie dostávate v digitálnej forme vo farebnej a čierno- bielej verzii.

Fotogaléria – fotografovanie detí, portrétu, rodinné fotenie, fotenie tehuliek …