DIGITÁLNA GRAFICKÁ ILUSTRÁCIA

Digitálna grafická ilustrácia

Digitálna grafická ilustrácia

Čo je digitálna grafická ilustrácia

Digitálna grafická ilustrácia je akákoľvek kresba, ilustrácia, podoba tváre vytvorená v grafickom digitálnom formáte – tzv. vektoroch. Táto forma vám umožňuje celú vatvorenú grafiku ľubovoľne zväčšovať na akúkoľvek veľkosť, bez straty kvality, čo v praxi znamená, že bude úplne rovnaká vo veľkosti 10 x 10 cm, ako vo veľkosti 100 x 100 m, čo napríklad nie je možné dosiahnuť u fotografie.

V prípade digitálnej grafickej ilustrácie, rovnako ako u reklamnej a ilustračnej fotografie máte na výber z dvoch možností:

1. Hotová grafická ilustrácia – môžete si vybrať pre svoje použitie hotovú grafiku, z ponuky ktorú nájdete na mojej stránke: FOTOBANKA – Online eshop s fotografiami a grafikou pre komerčné použitie, kde máte na výber z viacerých grafických ilustrácií a portfólio sa stále rozširuje.

2. Vytvorenie grafickej ilustrácie – v prípade, keď potrebujete konkrétnu grafickú ilustráciu podľa vašich požiadaviek, nie je problém vám v grafickom štúdiu vytvoriť grafické návrhy presne na mieru.

Aká je cena za vytvorenie digitálnej grafickej ilustrácie

Cena za tvorbu grafiky, resp. vytvorenie grafickej ilustrácie je individuálna a závisí od času a od účelu použitia grafiky. Bežne sa účtuje hodinová sadzba za prácu 15 € za jednu hodinu práce. V prípade keď sa jedná o špecifickú grafiku – to znamená, že je výhradne pre jedného zákazníka a nie je možné ju ponúknuť nikomu inému, navyšuje sa cena o výhradnú licenciu na vytvorené dielo.

Ak potrebujete hotovú  grafickú ilustráciu, môžete využiť možnosť nákupu grafiky z mojej tvorby, ktoré nájdete na stránke:

FOTOBANKA – Online eshop s fotografiami a grafikou pre komerčné použitie

Pri kúpe hotovej grafickej ilustrácie je možnosť za poplatok prispôsobiť hotovú grafiku vašim potrebám – zmena farieb a pod.

Fotogaléria – digitálna grafická ilustrácia